Bizi Takip Edin :
Email : bilgi@farmasicenter.net İletişim No : 0553 122 81 27 İletişim No : 0533 541 57 53
Bizi Takip Edin :
Email : bilgi@farmasicenter.net İletişim No : 0553 122 81 27 İletişim No : 0533 541 57 53

Farmasi Üye

Kozmetik ürünleri satarak gelir elde etmek özellikle bayanların tercih edebileceği karlı bir iştir. Herhangi bir sermaye birikimi gerektirmeden, kişilerin yatırım yapmadan gelir elde edebileceği bir sektör olan kozmetik ürünü pazarlama işi güvenilir bir firmanın ürünleri ile yapıldığında hem kişilere yüksek gelirler getirir hemde kişinin işini severek yapmasını sağlar. Bu sayede de kişinin kazancı artar ve kozmetik ürünleri satma işi ek iş olmamaktan çıkarak birinci iş tercihi olur. Özellikle Farmasi center firması gibi kaliteli firmalarla çalışıldığı aman kişiler herhangi bir sorun yaşamadan işlerini yaparlar.

Farmasi Center Üyelik İşlemleri

Farmasi Üye

Kişiler herhangi bir üyelik ücreti ödemeden ve tamamen güvenilir yollardan Farmasi üyelik bilgileri ile sisteme üye olabilirler. Farmasi üye ol formunu dolduran kişiler sisteme üye olduktan sonra firmanın ürün kataloğu üzerinden kendi potansiyel müşterilerine firmanın ürünlerini pazarlayabilirler. Sistem Farmasi üye ol işlemlerini tamamlamayan üyelerin firmanın ürünlerini satmasına izin vermez. Çünkü firma resmi bir kozmetik firmasıdır ve satış elemanlarının gerçek kişilikler olduğundan emin olmak ister. Kişiler Farmasi kayıt aşamasını geçtikten sonra firmanın ürünlerini istedikleri her kişiye rahatlıkla satabilirler. Satış elemanlarının potansiyel müşterileri arasında ev arkadaşları, iş arkadaşları, çocuklarının arkadaşlarının aileleri, komşuları hatta tanımadıkları kişiler bile olabilir. Firmanın ürünlerinin kaliteli ve doğal olması satış elemanlarının işlerini kolaylaştırmaktadır.

Farmasi Ürünleri ve Kazanç Planı

Kişiler Farmasi üye işlemlerini tamamlayıp katalog üzerinden satışa başlarlar. Firma ürün kataloğunu sisteme üye olan kişilere gönderir ve aynı zamanda site üzerinden de paylaşıyor. Kişiler katalog fiyatı üzerinden yaptıkları satışlarda otomatik olarak % 30 kar elde ederler. Bunun dışında firmada belli bir satış bakiyesine ulaşan kişilere çeşitli miktarlarda ödül e promosyon ödüller verilir. Ayrıca kişiler sisteme alt üye getirerek bu kişilerin yapmış olduğu satışlardan da gelir elde ederler. Firmada yer alan bütün ürünler tamamen doğal malzemelerden Farmasi fabrikalarında üretildiği için sağlıkla ilgili herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Farmasi ürün kataloğunda cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, bebek bakım ürünleri, çeşitli parfümler ve çeşitli aksesuar ürünler yer almaktadır.  

Farmasi Üye ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply